Dažniausiai užduodami klausimai

 • Kiek laiko užtrunka pristatymas ir kiek jis kainuoja?

  PRISTATYMO BŪDAI, KAINOS IR TRUKMĖ

  Omniva paštomatai. Pristatymo kaina 1,75 Eur. Prekių pristatymo trukmė 1 – 3 darbo dienos.
  LP Express paštomatai. Pristatymo kaina 1,75 Eur. Prekių pristatymo trukmė 1 – 3 darbo dienos.
  Kurjerių tarnyba. Pristatymo kaina 3,99 Eur. Prekių pristatymo trukmė 1-2 darbo dienos tiesiai į namus ar biurą.


  Ar kainos elektroninėje parduotuvėje ir „StepMode“ parduotuvėse yra tokios pat?

  Taip, internetinės ir fizinės parduotuvės prekių pradinė kaina nesiskiria. Tačiau internetinėje ir fizinėje parduotuvėje periodiškai gali vykti skirtingos akcijos, kas lemia kainų skirtumą.


  Kaip susisiekti su Klientų aptarnavimo tarnyba?

  KLIENTŲ APTARNAVIMAS:
  darbo laikas:
  I-VI 10:00 - 19:00 val.
  VII 10:00 - 15:00 val.

  Tel. nr.:
  +370 620 49 911
  +370 641 60 066

  El. paštas: info@stepmode.lt


  Ką turėčiau daryti, jei gavau brokuotą arba netinkamą produktą?

  PREKIŲ GRĄŽINIMAS

  14 DIENŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA

  KOKYBIŠKŲ PREKIŲ GRĄŽINIMAS:

  Jeigu įsigytos prekės nepateisina Jūsų lūkesčių, jas galite grąžinti per 14 kalendorinių dienų nuo jų pristatymo į namus ar atsiėmimo iš pašto skyriaus.
  Visos grąžinamos prekės turi būti grąžinamos su autentiškomis etiketėmis, apsauginiais maišeliais ir originalia, nesugadinta pakuote, jos negali būti dėvėtos ar kitaip naudotos. Klientui, grąžinančiam prekę, tenka kokybiškų prekių siuntimo išlaidos. Pinigai už prekes grąžinami per 1-7 darbo dienas nuo tos dienos, kai prekė pasiekia StepMode parduotuvę nurodytu adresu: StepMode parduotuvė, Upės g. 9, 09308 Vilnius, PC CUP.
  Būtina užpildyti prekių grąžinimo formą!
   

  NEKOKYBIŠKŲ PREKIŲ GRĄŽINIMAS:

  Jei iš www.stepmode.lt įsigijote netinkamos kokybės prekę ir pardavėjas su Jumis neaptarė prekės trūkumų, Jūs turite teisę savo pasirinkimu reikalauti iš pardavėjo:
  pakeisti netinkamos kokybės prekę į tinkamos kokybės prekę;
  atitinkamai sumažinti prekės kainą;
  per protingą terminą neatlygintinai pašalinti prekės trūkumus arba atlyginti Jums prekės trūkumų pašalinimo išlaidas;
  grąžinti sumokėtus pinigus ir vienašališkai nutraukti sutartį.

  Norimas grąžinti prekes Jūs galite pristatyti ir į StepMode parduotuvę, esančią adresu: StepMode parduotuvė, Upės g. 9, 09308 Vilnius, PC CUP.
  UAB „Kristeva“ įsipareigoja grąžinti sumokėtus pinigus už netinkamos kokybės prekes, jeigu:
  prekės netinkama kokybė pasireiškia gamybiniu defektu;
  neatitikimu gamintojo nurodytoms specifikacijoms.
  Pinigai grąžinami pervedant juos į kliento asmeninę sąskaitą. Prašome su grąžinamomis prekėmis pateikti užpildytą prekių grąžinimo formą. Joje būtina nurodyti banko sąskaitos numerį, į kurią bus pervedami grąžinami pinigai.
  Jei prekė gauta nekokybiška arba gautas ne tas produktas, kurį klientas užsakė, išsiuntus grąžinamą prekę, nedelsiant reikia informuoti klientų aptarnavimo skyrių el. paštu: info@stepmode.lt apie patirtas pašto išlaidas, susijusias su prekės grąžinimu, atsiunčiant skenuotą arba nufotografuotą pašto kvitą el. paštu. Klientų aptarnavimo skyrius informuos apie tai grąžinimų skyrių bei buhalteriją, kad pinigai būtų pervedami klientui kartu su suma, suskaičiuota už grąžintą prekę, per 7 darbo dienas.
   

  GALIMI GRĄŽINIMO BŪDAI:

  "Lietuvos Paštas" ar "Omniva", "DPD Pickup", "LP Express" paštomatais. Klientas, norėdamas pasinaudoti atsisakymo teise, turėtų iš anksto pranešti el. paštu: info@stepmode.lt ir nurodyti grąžinamas prekes. Klientas turi užpildyti prekių grąžinimo formą ir pridėti ją prie grąžinamų prekių. Klientas ant grąžinamų siuntų turi teisingai ir tinkamai nurodyti siuntėjo/gavėjo adresą - StepMode parduotuvė, Upės g. 9, 09308 Vilnius, PC CUP.
  Tiesiogiai atnešti į StepMode parduotuvę, esančią adresu: M. K. Čiurlionio 50, 2 aukštas. Druskininkai, Lithuania 66142 arba StepMode parduotuvė 4 aukštas, Upės g. 9, 09308 Vilnius, PC CUP.
  Prašome su savimi turėti užpildytą prekių grąžinimo formą. Atsisiųsti grąžinimo forma. Prekių grąžinimo formoje būtina nurodyti banko sąskaitos numerį, į kurią bus pervedami grąžinami pinigai. Darbo laikas I - VI (10.00 - 19.00 val.), I - VII (10.00 - 15.00 val.)