Apie mus

 • Batai internetu - taip pirkti yra vienas malonumas!

  Parduotuvėje Jums siūlome platų moteriškos avalynės, drabužių ir rankinių asortimentą internete. Taip pat neseniai pradėjome prekiauti vyriškais batais ir drabužiais. Dabar ir vyrai gali surasti sau patinkančią, patogę ir kokybišką avalynę ar patinkantį drabužį.

  Mes prekiaujame avalyne iš patikimų Europos tiekėjų, garantuojančių prekės ženklo originalumą ir kokybiškumą.
  Puikus kokybės ir kainos santykis suteikia galimybę Jums įsigyti kokybiškos ir patogios avalynės. Kokybę garantuoja tokie prekiniai ženklai kaip: RIEKER, TAMARIS, CAPRICE, REMONTE, HISPANITAS, IPANEMA, AALTONEN, RYŁKO, RIDER, CALLAGHAN...

  Mūsų misija
  - sudaryti galimybę apsipirkti kiekvienam patogiausiu būdu: užsukusiam į parduotuvę, jaustis jaukiai, kaip namuose, renkantis prekę gauti visapusišką informaciją bei nuoširdų aptarnavimą.
  - siekiančiam pirkti elektroninėje parduotuvėje, netrukdomai išsirinkti norimą prekę, užsisakyti, sugaištant kaip įmanoma mažiau laiko, ir operatyviai ją gauti.

  Mūsų principai
  - dėmesys klientui, siekiant patenkinti Jūsų poreikius.
  - Išskirtinis susitelkimas kokybiškam prekių pristatymui.
  - Svetingumas ir organizuotumas, sudarant galimybes Jums susipažinti su pamėgtais gamintojais ir galbūt atrasti kažką naujo.

  Jei norite sekti mūsų naujienas, sužinoti apie naujas prekes ar vykdomas akcijas - tapkite mūsų draugais www.facebook.com/stepmode.lt

  Sugrįžtantys pirkėjai mums yra didžiausias įvertinimas!