KOKIUS DRABUŽIUS PASIIMTI ATOSTOGOMS?

 • KOKIUS DRABUŽIUS PASIIMTI ATOSTOGOMS?

  Jei dar neturite idėjų savo vasaros stiliui, suplanuokite su mumis sąrašą drabužių, kuriuos būtinai pasiimsite su savimi.

  Nesvarbu, ar vyksite į Egiptą, Graikiją, Turkiją ar į Palangą – išsirinkti drabužius atostogoms nėra taip paprasta, kaip gali pasirodyti. Neabejotinai didžiausia problema yra bagažo, kurį galime pasiimti su savimi, kiekio ir svorio ribojimas. Todėl prieš kiekvienas atostogas laukiame kruopštaus stiliaus suplanavimo, kuris mus lydės vasaros kelionėse.
  Jei dar neturite idėjų savo vasaros stiliui, suplanuokite su mumis sąrašą drabužių, kuriuos būtinai pasiimsite su savimi.

  Tikrai verta pasiimti stilistiškai paprastų ir universalių rinkinių, kuriuos prireikus galima maišyti tarpusavyje. Esant tokiai situacijai, verta pasirūpinti aksesuarais, kurie mūsų stilizacijoms suteiks charakterio. Kita vertus, prie šventinės atmosferos puikiai derės drabužiai, kurie leis mums išsiskirti iš minios, pavyzdžiui, havajietiški gėlėti marškiniai ar neoninių raštų marškinėliai.
  Taigi suraskime supratimo giją tarp šių dviejų stilių. Prie ekstravagantiškų vyriškų marškinių su gėlėmis puikiai tiks šortai. Būtent todėl vykstant atostogauti vertėtų pagalvoti apie drabužių pasirinkimą, kad neužimtumėte vietos lagamine ir kiekvienas kartu paimtas derinys būtų tarpusavyje susijęs.


  Taigi kokius drabužius reikėtų sukrauti į atostogų lagaminą?

  Vyriški marškiniai trumpomis rankovėmis – be raštų, bus universalūs derinant prie daugumos drabužių, o šventiškesnė ir drąsesnė jų alternatyva – madingi marškiniai su spalvinga apykakle arba vyriški marškiniai su gėlėmis ar kitais raštais. Marškiniai su apykakle – puikus pasirinkimas šventiniam vakarui.

  Vyriški marškinėliai – tai neabejotinai būtinas daiktas vyriškų drabužių sąraše, kurį norime pasiimti su savimi į atostogų kelionę. Jie užima tiek mažai vietos, kad su savimi galime pasiimti net keletą įvairaus stiliaus detalių, pvz.; marginti marškinėliai, vienspalviai marškinėliai arba vyriška palaidinė su V formos iškirpte. Kalbant apie šią aprangą, verta rinktis universalias spalvas, kad nesunkiai priderintumėte prie kitų aprangos elementų. 

  Vyriški šortai – būtinas dalykas kiekvienam madingam vaikinui, nepriklausomai nuo amžiaus. Prie šortų galima priderinti vienspalvius polo marškinėlius, margintus marškinius trumpomis rankovėmis ar net marškinėlius be rankovių.

  Nepamirškime ir ilgų kelnių, kurios pravers vėsiais vakarais, rytais ar naktiniais renginiais. Lankydamiesi vietose, kur nedera dėvėti šortų, mūvėsime ilgas kelnes. Prie kelnių galite dėvėti tiek marškinėlius, tiek šviesius lininius marškinius trumpomis arba ilgomis rankovėmis.

  Vykstant atostogauti prie ežero ar į kalnus, negalima pamiršti ko nors šiltesnio.

  Džemperis arba megztinis – geriausias pasirinkimas bus pilki arba juodi džemperiai arba megztiniai su užtrauktuku, kurie derės prie bet kokios spalvos kelnių ir marškinių. Jei oras neaiškus, rinkitės džemperį su gobtuvu. Užsidėkite gobtuvą ir apsaugokite galvą nuo šalto vėjo!

  Striukės – striukė nuo vėjo ar bomber puikiai tiks ne tik esant blogam orui, lietui ir vėjui, bet ir vėsiomis naktimis bei rytais. Užteks, jei į lagaminą įsimesite vieną striukę. Pasirinkite striukės tipą patikrinę vietos, į kurią ketinate vykti orų prognozę.

  Nerimaujate, kad neturite drabužių arba prieš išvykstant reikia juos atnaujinti? Apsilankykite mūsų internetinėje drabužių ir avalynės parduotuvėje, kurioje rasite viską, ko reikia įdomiam kasdieniniam stiliui.