IDEALI AVALYNĖ PAVASARIUI

 • IDEALI AVALYNĖ PAVASARIUI

  Pavasariui skirta avalynė turėtų būti lengva, pagaminta iš natūralių medžiagų ir originali. Verta atnaujinti savo batų spintą ir pasirinkti batus, kurie bus ne tik patogūs, bet ir stilingi! Ką gamintojai siūlo mums? Kokias tendencijas reikėtų naudoti? 

  Ideali avalynė pavasariui

  Ką gamintojai siūlo mums? Kokias tendencijas reikėtų naudoti?

  Pavasariui skirta avalynė turėtų būti lengva, pagaminta iš natūralių medžiagų ir originali. Verta atnaujinti savo batų spintą ir pasirinkti batus, kurie bus ne tik patogūs, bet ir stilingi! Ką gamintojai siūlo mums? Kokias tendencijas reikėtų naudoti?

  Klasikiniai bateliai - į darbą ir po darbo

  Bateliai keletą sezonų buvo tikra sensacija Lietuvos gatvėse. Jie yra patogūs, elegantiški ir pateikiami daugelyje variantų, tinkami tiek darbui, tiek romantiškam susitikimui restorane.

  Ieškodami tobulų batelių, pirmiausia atkreipkite dėmesį į medžiagas - geriausi bus tie, kurie pagaminti iš natūralios odos. Tinkamai prižiūrint tokius batus, jie ilgiau išliks mūsų batų spintose. Tarp galimų modelių verta atkreipti dėmesį į batus su dekoracijomis: kontrastingos spalvos sagtys, susiuvimas, siuvinėjimas, kutai. Bateliai puikiai atrodys ne tik su suknelėmis, klasikiniais džinsais, bet ir su sijonais. Atsitiktinis batelių pobūdis leis mums juos naudoti kiekvieną dieną, nepriklausomai nuo progos ar situacijos.


  Sportinio stiliaus bateliai - puikiai tinka kiekvienam sezonui!

  Sportinio stiliaus bateliai yra nesenstanti avalynė, kurią galima naudoti nuo pavasario iki ankstyvo rudens. Lengvi, erdvūs ir atitinkantys paprastus kasdienius stilius. Su tokiais bateliais galėsime patogiai klaidžioti visą dieną. Sportinio stiliaus batelių pranašumas yra jų universalumas - jie puikiai dera tiek prie džinsų, tiek su šortais, bet ir su retro stiliaus sijonais ar suknelėmis. Yra daugybė jų panaudojimo galimybių. Didelis batelių pranašumas yra ir jų svoris - tai labai lengva avalynė, kuri neapkrauna pėdos. Be to, viršutinė dalis, pagaminta iš natūralių audinių, leis laisvai cirkuliuoti orui.

  Patogios balerinos – sugrįžta

  Balerinukės – lengvi, apvalinta nosele bateliai plokščiu padu ir labai žemu pakulniu. Panašūs į laivutes ir balerinų batelius.

  Balerinos - jau vien pavadinimas nurodo dailią, moterišką ir elegantišką šio modelio batelių formą. Tai primiršta klasika, kuri kartu su patogios mados tendencijomis šį sezoną grįžta su trenksmu. Išpopuliarėjus šiam patogiam bei universalumu pasižyminčiam batų modeliui, jau sunku įsivaizduoti savo spintą be balerinukių poros. Kiekvieną sezoną batų gamintojai pasiūlo naujų atspalvių ir kuria balerinas pagal to laikotarpio tendencijas. Tai alternatyva toms, kurios ieško nuosaikesnio modelio, negu „bjaurūs“ sportbačiai, tačiau vertina patogumą ir greitą judėjimą.