KOKIUS DRABUŽIUS PASIIMTI ATOSTOGOMS?

Nesvarbu, ar vyksite į Egiptą, Graikiją, Turkiją ar į Palangą – išsirinkti drabužius atostogoms nėra taip paprasta, kaip gali pasirodyti. Neabejotinai didžiausia problema yra bagažo, kurį galime pasiimti su savimi, kiekio ir svorio ribojimas. Todėl prieš kiekvienas atostogas laukiame kruopštaus stiliaus suplanavimo, kuris mus lydės vasaros kelionėse.

KAS BUS MADINGA ŠIĄ 2022 VASARĄ

Vykstate į savo svajonių atostogas? Planuojate leisti laiką paplūdimyje, o gal labiau mėgstate aplankyti naujus miestus ir pasigrožėti nepamirštamais vaizdais? Kad ir kur eitumėte vasarą, vaikščiodami turėtumėte pasirūpinti savo patogumu. Keliauti bus maloniau, jei kojose bus apauti moteriški batai, pritaikyti individualiems poreikiams. Prisimename, kad kiekviena moteris visose situacijose nori atrodyti tobulai ir stilingai.

KAIP PRIŽIŪRĖTI AVALYNĘ, KAD JI KUO ILGIAU TARNAUTŲ?

Pirkdami batus visi tikisi, kad nauja batų pora tarnaus kelerius ateinančius metus, o per šį laiką tai tikrai nepakeis savo kokybės ir išvaizdos. Tačiau avalynę kasdien naudojant ir net laikant netinkamomis sąlygomis, galima sugadinti. Taigi išsiaiškinkime, kaip valyti batus, kad jie tarnautų mums kuo ilgiau. Pristatome kelis efektyvius ir paprastus priežiūros būdus, kurie užtikrins, kad avalynė bus naudojama daugelį sezonų. Pasinaudokite žemiau pateiktais patarimais ir įsitikinkite, kad rūpintis savo avalyne nėra sunku, o tai tikrai apsimoka.

IDEALI AVALYNĖ PAVASARIUI

Pavasariui skirta avalynė turėtų būti lengva, pagaminta iš natūralių medžiagų ir originali. Verta atnaujinti savo batų spintą ir pasirinkti batus, kurie bus ne tik patogūs, bet ir stilingi! Ką gamintojai siūlo mums? Kokias tendencijas reikėtų naudoti?