AALTONEN MOTERIŠKA AVALYNĖ

 • AALTONEN

  Suomijos avalynės gamintojo Aaltonen batai yra patogūs ir šilti, skirti šalto šiaurinio klimato sąlygoms. Aaltonen yra žinoma nuo Pirmojo pasaulinio karo, kai ji aprūpino beveik visą Rusijos kariuomenę batais. Nuo to laiko Aaltonen batai įgijo reputaciją kaip aukštos klasės žieminių batų gamintojas, turintis klasikinį stilių.

  Šio prekės ženklo batai pagaminti iš geriausių natūralių žaliavų: kailio, vilnos, minkštos odos, zomšo odos su vandeniui atspariu impregnavimu. Avalynės vidpadžiai yra pagaminti iš natūralaus kamštinio pado, turi tikslią pėdos formą. Tai suteikia kojoms stabilumą ir neleidžia pavargti. Tuo pačiu metu vidpadis patikimai apsaugo kojas nuo šalčio ir drėgmės. Mūsų internetinė parduotuvė siūlo platų batų pasirinkimą iš Aaltonen kolekcijos.

  Aaltonen avalynės gamyklose naudojamas storas padas pagamintas iš TR-gumos ir yra patvarus, neslystantis ir netrukinėjantis deformacijos metu, kuriam gerokai neprilygsta konkurentai. Sunku surasti kitus batus, kurie taip pat vertingai išlaiko Sibiro šaltį. Suomijos prekės ženklas šiandien saugo ilgalaikius kokybės standartus, o įvairūs apdailos elementai palengvins labiausiai išradingų madų pasirinkimą.

  Ilgaauliai moterims AALTONEN
  9900
  16295 Sutaupykite 6395
  Aulinukai moterims AALTONEN
  7900
  12995 Sutaupykite 5095
  Aulinukai moterims AALTONEN
  8600
  12295 Sutaupykite 3695
  Ilgaauliai moterims AALTONEN
  11500
  16295 Sutaupykite 4795
 • AALTONEN reiškia kokybę ir patogumą.