KAS BUS MADINGA ŠIĄ 2022 VASARĄ

KAS BUS MADINGA ŠIĄ 2022 VASARĄ

Vykstate į savo svajonių atostogas? Planuojate leisti laiką paplūdimyje, o gal labiau mėgstate aplankyti naujus miestus ir pasigrožėti nepamirštamais vaizdais? 

Vykstate į savo svajonių atostogas? Planuojate leisti laiką paplūdimyje, o gal labiau mėgstate aplankyti naujus miestus ir pasigrožėti nepamirštamais vaizdais? Kad ir kur eitumėte vasarą, vaikščiodami turėtumėte pasirūpinti savo patogumu. Keliauti bus maloniau, jei kojose bus apauti moteriški batai, pritaikyti individualiems poreikiams. Prisimename, kad kiekviena moteris visose situacijose nori atrodyti tobulai ir stilingai. Štai kodėl pristatome jums būtinų moteriškų vasarinių batų sąrašą 2022 metų vasarai! Sužinokite apie dabartines tendencijas rinkoje ir išsirinkite sau vasarinę avalynę, kuri nukels į nuotykių kupiną kelionę, kuri ilgam išliks atmintyje!

Vasariniai batai turi būti lengvi ir pagaminti iš kokybiškų medžiagų, kad oda būtų apsaugota nuo prakaitavimo. Rinkdamiesi avalynę sau, atkreipkite dėmesį ne tik į kainą ir išvaizdą, bet ir į kirpimą bei iš kokios medžiagos pagamintas modelis.


Moteriškos balerinos vasarai - universali avalynė visoms progoms

Jei ieškote kažko, kas jus paruoštų, bet kokiai progai, moteriškos balerinos yra puikus pasirinkimas. Tai nesenstanti ir itin universali avalynė, puikiai tinkanti vasarai. Prie jų galite derinti kelnes, sukneles ir švarką darbui. Dėl atviros struktūros ir pirštus dengiančio pjūvio jie tinka tiek karštoms, tiek šiek tiek vėsesnėms ir debesuotoms dienoms. Šį sezoną madingos raudonos moteriškos balerinos, kurios tikrai patiks energingoms ir į drąsius stilistinius sprendimus besikreipiančioms damoms. Raudona spalva asocijuosis su jausmingumu, tad prie pasimatymui paruoštos aprangos galėsite priderinti šios spalvos moteriškas balerinas. Jų dėka jausitės patogiai ir stilingai.


Moteriškos šlepetės – batai, kuriuos privalote turėti per atostogas

Rinkoje yra moteriškų batų, kurie niekada neišeis iš mados ir visada sugrįš į populiariausių batų sąrašą, kuriuos moteris privalo turėti savo vasaros garderobe. Ši avalynė yra moteriškos šlepetės, kurios turėtų būti jūsų lagamine supakuotos atostogų kelionei metu. Jei vykstate į paplūdimį, privalote jas turėti, nes vaikščioti yra grynas malonumas! Šlepetės yra erdvios ir lengvos, todėl puikiai tinka karščiausioms dienoms. Jų svoris ant pėdos beveik nepastebimas, todėl jas dėvint jautiesi lengvai ir patogiai.

Kadangi jau kalbame apie vasarinių šlepečių temą, negalima pamiršti ir baseino batų. Jei mėgstate maudytis, jūsų garderobe būtina turėti baseino šlepetes. Baseino šlepetes privalo turėti moterys, kurios dažnai lankosi baseinuose. Tokiose vietose pėdas gali paveikti bakterijos, virusai ir grybeliai, todėl padidėja rizika susirgti odos ligomis. Geriau pasirūpinkite savo kojų sveikata ir nepriekaištinga išvaizda, o padėti gali moteriškos baseino šlepetės. Jos pagamintos iš kokybiškos gumos, kuri yra ne tik patvari, bet ir lengvai prižiūrima. Be to, vaikščiojant tokio tipo avalyne žymiai sumažėja rizika paslysti ant šlapių grindų, todėl jais papildę savo garderobą, pasirūpinate ir savo saugumu.

Moteriškos basutės ypatingoms progoms

Vasara – vestuvių metas, todėl šiai progai reikia pasiruošti. Vasarą organizuojamoms vestuvėms ir kitiems ypatingiems renginiams nėra geresnių batų nei moteriškos basutės. Ar įdomu, kokios spalvos ir stiliai karaliauja šį sezoną? Aukštakulnės basutės puikiai tiks prie ilgų suknelių ir prie seksualios mažos juodos suknelės. Jei ieškote moteriškų batų paplūdimiui, tuomet geriausias pasirinkimas bus plokščios basutės, kuriose judėti ant įvairaus tipo paviršių bus malonu ir saugu.


Moteriškos espadrilės

Deja, vasara – ne tik atostogų, bet ir sunkaus bei alinančio darbo karštomis dienomis metas. Jei norite papildyti savo garderobą ir pasiruošti, bet kokiai progai, vasaros darbams verta pasirinkti tinkamą avalynę. Moteriškos espadrilės puikiai tiks beveik kiekvienoje darbo vietoje. Tai universali avalynė, kuri tinka karštomis dienomis, nes neprisideda prie per didelio odos prakaitavimo. Be to, atrodo stilingai ir moderniai. Tačiau neabejotinas šio tipo batų privalumas vasarai yra tas, kad jie yra tokie patogūs ir leidžia jaustis patogiai net po daugelio valandų, praleistų atliekant savo profesines pareigas, ir nepamiršite, kas yra patogumas.

Ar jums sunku išsirinkti vasarinius batus? Nežinote, kaip savo avalynę priderinti prie šventinio stiliaus? Visų pirma atkreipkite dėmesį į spalvas ir savo patogumą. Vasarą pravartu rinktis avalynę, kurioje matyti pėdos, nes tai vienintelis metų laikas, kai galima sau leisti tokią laisvę. Rinkitės atvirus batus ir parodykite savo stilingą bei elegantišką pedikiūrą!