Kaip pirkti?

 • Kaip užsisakyti

  1. Pasirinkite tinkamą produktą, dydį ir kiekį. Įsitikinkite, kad pasirinkote tinkamą dydį. Tam galite naudoti Dydžių lentelę. Ją galite pamatyti paspaudę po prekės nuotraukomis esantį langelį. Jei Jūsų norimo dydžio nėra, susisiekite su mumis elektroniniu paštu: info@stepmode.lt.

  2. Norėdami pridėti pasirinktas prekes į Jūsų krepšelį, spauskite mygtuką "į krepšelį". Jei reikia, krepšelyje pridėti produktai gali būti pakeisti ar ištrinti. Norėdami peržiūrėti savo krepšelį, spauskite mygtuką "Peržiūrėti krepšelį", kurį visada rasite viršutiniame dešiniajame kampe.

  3. Jei turite nuolaidų kuponą, įveskite kodą į atitinkamą laukelį.

  4. Kai pasirinksite visus norimus produktus, spauskite "Pradėti pirkimą", kad pereitumėte prie kito žingsnio.

  5. Užpildykite visus privalomus laukelius skiltyje "Užpildykite pirkėjo duomenis".

  6. Pasirinkite tinkamiausią pristatymo būdą. Jei norite atsiimti prekę paštomate, tada pasirinkite artimiausią Omniva, DPD Pickup ar LP Express paštomatą. Jei norite gauti produktą į namus ar darbo vietą, pasirinkite DPD kurjerio paslaugas. Taip pat galite pasirinkti ir Lietuvos Pašto skyrių į kurį mes atsiųsime jūsų išsirinktą prekę nemokamai.

  7. Tada pasirinkite mokėjimo būdą. Apmokėjimas internetu, grynaisiais ar kortele pristatymo metu arba bankiniu pavedimu. Taip pat yra ir daug kitų apmokėjimo būdų, tiesiog reiks jums išsirinkti tinkamiausią.

  8. Jei visi duomenys yra suvesti teisingai ir Jūs esate susipažinę su pardavimo taisyklėmis, paspauskite “Patvirtinu, kad sutinku su taisyklėmis” ir tada belieka paspausti “Užsakyti”.

  9. Po užsakymo patvirtinimo į Jūsų el.paštą bus nusiųsta sąskaita, kuri patvirtina Jūsų siuntinio gavimą.